O nas

Miło Cię tu gościć

Poznaj misję
i wizję naszej firmy

Misja Wizerunkuj to inspirowanie przedsiębiorców do rozwijania swojego marketingu online poprzez kreatywne szkolenia wideo.

Skontaktuj się z nami icon_09

Wizja

Dążymy do doskonałości produkcji i indywidualnego podejścia, zapewniając treści edukacyjne, energetyczne i inspirujące, by każdy mógł osiągnąć sukces w cyfrowym świecie.

Misja

Naszą misją jest dostarczanie wiedzy przedsiębiorcom jak efektywnie rozwijać kreatywny marketing on-line, budować silną markę oraz pozyskiwać nowych klientów.

1+

lat doświadczenia

40+

godzin szkoleniowych

100+

wypitych kaw

30+

kursantów

Budowanie marki online nie musi być trudne

Moja misja jest dostarczanie wiedzy przedsiębiorcom jak efektywnie rozwijać kreatywny marketing on-line, budować silną markę oraz pozyskiwać nowych klientów. Wizerunkuj to marka, którą rozwijam, aby dostarczać najwyższej jakości szkoleń stacjonarnych, kursów on-line oraz produktów cyfrowe.

  • Videomarketing
  • Budowanie marki
  • Szkolenia i kursy

Trener Kreatywny

jako zespół filmowców i fotografów, przez lata naszej pracy zdobyliśmy nieocenione doświadczenie współpracując głównie z przedsiębiorcami. Choć wielu z nich decydowało się na współpracę ze specjalistami zewnętrznymi, zauważyliśmy bezcenną wartość, jaką niosą ze sobą umiejętności tworzenia wideo, fotografowania czy projektowania grafik. To spostrzeżenie skłoniło nas do podjęcia decyzji o dzieleniu się naszą wiedzą i umiejętnościami jako trenerzy kreatywni.

Zauważyliśmy, że posiadanie podstawowych umiejętności w dziedzinie kreatywnego marketingu może przynieść przedsiębiorcom znaczne korzyści. W związku z tym zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw tym potrzebom i zacząć dzielić się naszym doświadczeniem.

Przygotowywanie scenografii podczas szkolenia InstaReels - różowe tło i oświetlenie
Kobieta nagrywająca film telefonem
Kobieta montująca film na telefonie w aplikacji CapCut